Firmy Częstochowa
komputery
Telekomunikacja, Komputery, Elektronika

BinCom – profesjonalny sklep komputerowy Częstochowa

Sklep komputerowy i serwis – BINcom

Nasza firma istnieje na częstochowskim rynku od 2000 roku. W obecnym kształcie – jako BINcom – od 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą, naprawą, serwisem oraz wdrożeniami sprzętu i oprogramowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wszystkich kluczowych producentów rynku IT.

Wysoka jakość obsługi

Od początku działalności stawiamy na jakość obsługi i zagwarantowanie rozwiązań o najwyższych standardach dostosowując się do wymagań Klienta. Uważamy, że cena produktu nie jest najważniejszym kryterium, szczególnie gdy odbiorcy oczekują kompleksowej usługi, czego nie są w stanie zagwarantować inni sprzedawcy. W takich przypadkach przychodzimy z pomocą i oprócz sprzedaży sprzętu zajmujemy się jego konfiguracją, przeniesieniem danych i programów, czy instalacją w miejscu użytkowania.

Gwarancja i najwyższa jakość usług

Świadcząc usługi gwarancyjne i pogwarancyjne staramy się rozwiązywać problemy w najbardziej korzystny dla Klienta sposób, maksymalnie skracając czas naprawy lub wydając zastępcze urządzenia. Działając na lokalnym rynku promujemy lokalny biznes proponując innym usługi zaprzyjaźnionych częstochowskich firm.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna sprzętu komputerowego

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w postępowaniach przetargowych w sektorze edukacyjnym i samorządowym. Jako partner AEP Autoryzowany Partner Edukacyjny) jesteśmy upoważnieni do sprzedaży oprogramowania Microsoft w ramach umów licencjonowania grupowego w cenach:

  • Academic (czyli OVS-ES, Open Academic, CSP).
  • Taki typ licencjonowania oprócz niewątpliwych korzyści cenowych niesie za sobą prostotę zarządzania posiadanym oprogramowaniem i możliwość przenoszenia między maszynami.

Najważniejszy jest zadowolony Klient

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim uczciwością i szacunkiem wobec Klienta – taka polityka buduje renomę naszej firmy, a grono zadowolonych z naszych usług wciąż wzrasta.

Kontakt:

BINcom Joanna Patrzyk
ul. Ogrodowa 11
42-200 Częstochowa
tel/fax. 34-368-33-50
e-mail: sklep@bincom.pl
www.bincom.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek – od 9:00 do 17:00
Sobota – pd 9:00 do 13:00

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *