Firmy Częstochowa
Dom i Budownictwo

KARCHER- czysto i dokładnie umyjesz każde wnętrze

Wypożyczalnia myjek Karcher

W wykładzinach i dywanach oraz wszystkich tapicerowanych meblach żyją niewidoczne dla oka, a niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia roztocza, bakterie i grzyby. Wykładziny są siedliskiem roztoczy, osadzają się na nich pyłki i resztki organiczne, sierść i włosy, które mogą powodować alergie i wyzwalać reakcje uczuleniowe. Nawet przy największej dbałości o czystość w naszym domu, nie unikniemy zabrudzenia mebli tapicerowanych – z czasem w najlepszym wypadku tylko zszarzej, częściej – lądują na nich napoje, jedzenie, pozostawiając przykry i trwały ślad, nie do wybawienia domowymi sposobami. Wprawdzie producenci mebli tapicerowanych coraz częściej wprowadzają impregnowane czy specjalnie przygotowane tkaniny, ale i to nie zapewnia nam wiecznej idealnej czystości tapicerki.

Chcąc więc przywrócić dawny blask swoim meblom, dywanom i wykładzinom, skorzystaj z pomocy fachowca ” SIEBIE ” sprawnie i skutecznie wypierzesz wykładziny, dywany, tapczany itd…..

 1. Przy pomocy profesjonalnego urządzenia spryskującego na brudną powierzchnię nanosimy pod ciśnieniem roztwór wody wymieszanej z wysokiej jakości środkiem do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Karcher.
 2. Pod wpływem intensywnie działających substancji piorąco-czyszczących zawartych w natryskanym detergencie cały bród zawarty w pranej i czyszczonej powierzchni ulega rozpuszczeniu.
 3. Powstałą w ten sposób zawiesinę nieczystości natychmiast wypłukujemy i odsysamy z pranej i czyszczonej powierzchni przy użyciu wydajnej maszyny natryskowo-ssącej Puzzi 8/1

Wszystko jesteś w stanie ZROBIĆ SAM!!

Nic nie będzie cieszyło bardziej jak profesjonalnie wykonana praca przez samego siebie, a to dzięki wykorzystaniu profesjonalnych, dedykowanych środkom czystości !

A TO WSZYSTKO ZA TAKĄ NISKĄ CENĘ !!

W zestawie:

 1. Odkurzacz piorący KARCHER PUZZI 8/1
  – ssawka mała do prania tapicerki samochodowej i meblowej
  – ssawka duża do prania dywanów
  – 2,5 metrowy wąż spryskująco – odsysający z wbudowanym doprowadzeniem wody
  – 2 miarki proszku – RM 760
 2. Możliwość dokupienia większej ilości proszku 500g – 20 pln

PAMIĘTAJ, że zawsze będziesz pewny wykonanej przez siebie pracy, a przy tym zaoszczędzisz CZAS i PIENIĄDZE!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *