Firmy Częstochowa
success
Reklama i Media

Marketing internetowy dla firm z Częstochowy i całego śląska

Moja firma SocialTrends.pl Mariusz Kołacz zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie marketingu internetowego. Usługi świadczę dla firm z całej Polski. Współpracowałem z takimi firmami jak: Optima MD z Częstochowy, sklepem internetowym Empik, PIT FORMAT, sklepem internetowym Omegasoft, sklepem SISSEL Polska. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie internetowej.

W ofercie znajdziesz:

 1. Pozycjonowanie i optymalizację stron internetowych (SEO), w szczególności SEO dla eCommerce (pozycjonowanie sklepów internetowych), ale również SEO dla lokalnych firm z Częstochowy i całego województwa śląskiego.
 2. Kampanie reklamowe na Facebooku (Facebook Ads), kompleksowa realizacja kampanii od A do Z.
 3. Kampanie reklamowe w Google (Google Ads), kampanie tekstowe na wyniki wyszukiwania, kampanie produktowe, remarketing, sieć reklamowa.
 4. Audyty stron internetowych, kompleksowe, techniczne, rozbudowane, uwzględniające najnowsze trendy Google, przeczytaj więcej na https://socialtrends.pl/analizy-seo-audyty-sklepow-internetowych-stron-internetowych-techniczne-seo/
 5. Tworzenie tematycznych zaplecz SEO – na domenach dostarczonych przez zleceniodawcę lub na domenach zakupionych w trakcie współpracy. Stworzone zaplecza można później wykorzystać również do generowania ruchu i sprzedaży w sklepach lub pozyskiwania leadów dla firm lokalnych z Częstochowy i nie tylko. Tego typu strony można będzie również wykorzystać w kampaniach AdWords lub Facebook Ads.
 6. Content Marketing w serwisach internetowych – prowadzę również kompleksowe kampanie contentowe dla firm i sklepów internetowych. Kampanie mają za zadanie zwiększyć rozpoznawalność marki lub są częścią procesu pozycjonowania strony.
 7. Brokering domenowy – kupno domen, sprzedaż, doradztwo [Zobacz domeny na sprzedaż]
 8. Oprócz tego zajmuje się tworzeniem stron internetowych na WordPress, szczegółowe informacje w tym zakresie znajdziesz tutaj.

Pracuję jako Freelancer, nie jako agencja, w praktyce oznacza to, że:

 • Poświęcam więcej czasu na każdy projekt.
 • Indywidualnie podchodzę do każdego zlecenia, co sprawia, że otrzymujesz usługę w pełni dostosowaną do Twojego biznesu i strony.
 • Jest ze mną świetny kontakt, możesz dzwonić lub pisać nawet w niestandardowych porach, których typowe agencje nie obsługują np. w przypadku wystąpienia jakiegoś nagłego przypadku w sobotę/niedzielę możesz mnie złapać na Facebooku na Messengerze i przekazać informacje. Jeżeli tylko będę miał dostęp w weekend do komputera, a temat do ogarnięcia będzie na przysłowiowe „już”, możesz liczyć na błyskawiczną pomoc.
 • W umowach nie masz okresów wypowiedzeń, umowę możesz rozwiązać w każdej chwili, z końcem danego miesiąca. Część firm świadczących usługi trzymają klientów na wypowiedzeniach nawet 6 miesięcy, u mnie okres wypowiedzenia wynosi dokładnie 0 miesięcy.
 • Wszystkie kluczowe czynności np. audyty SEO, konfiguracje i optymalizacje kampanii wykonuję osobiście, nie zlecam tego podwykonawcom.
 • Jako Freelancer rozliczam się w oparciu o faktury VAT.

Więcej informacji o współpracy z freelancerem SEO, Google Ads, Facebook Ads znajdziesz na mojej stronie internetowej. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Najczęściej pracuję w godzinach 8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku. Jeśli mam więcej pracy na głowie, również w weekendy.

Dane firmowe:
SocialTrends.pl Mariusz Kołacz
42-300 Myszków
ul. Krasickiego 49A
NIP: 5771902660
REGON: 367677764

Telefon: (+48) 728-817-465
Mail: kontakt(@)socialtrends.pl

Referencje od klientów dostępne są na stronie https://socialtrends.pl/referencje-opinie-socialtrends-mariusz-kolacz/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *