Firmy Częstochowa
Reklama i Media

Tygodnik Regionalny „7 dni”

Tygodnik Regionalny 7 dni istnieje na rynku prasowym od maja 2004 roku. Właścicielem tytułu jest Wydawnictwo News Press. „7 dni” ukazuje się w czwartki na terenie sześciu powiatów:

 • Częstochowskiego,
 • Kłobuckiego,
 • Myszkowskiego,
 • Lublinieckiego,
 • Pajęczańskiego
 • Wieluńskiego.

Oprócz miasta Częstochowy (około 200 tysięcy mieszkańców) Tygodnik obejmuje zasięgiem ponad 60 gmin (prawie 1 milion mieszkańców) subregionu częstochowskiego. Nakład 10 tys. egzemplarzy dystrybuowany jest bezpłatnie na terenie całego regionu poprzez stałe punkty kolportażu oraz poprzez tzw. dystrybucję bezpośrednią. Tygodnik Regionalny „7 dni” Częstochowa jest jedyną niezależną gazetą na terenie regionu częstochowskiego. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, samorządem terytorialnym, czy też korporacją prasową. Staramy się w naszych publikacjach być bezstronni, nie ulegamy też naciskom politycznym, dzięki czemu wśród czytelników cieszymy się ogromnym powodzeniem. Tygodnik „7 dni” ma charakter prospołeczny, niezależny i ponadpartyjny. Dużo miejsca poświęcamy sprawom Częstochowy i regionu, gospodarce, kulturze, edukacji, historii, wydarzeniom sportowym.

Renoma Gazety

Tygodnik przez kilkanaście lat pracował na ugruntowaną i silną pozycję na rynku prasowym. Osiągnęliśmy swój cel w dużej mierze dzięki publikacjom interwencyjnym o tematyce społecznej. Pełnimy rolę aktywnych obserwatorów, stojących na straży uczciwości i rzetelności organów władzy publicznej. Poprzez publikacje sprawujemy funkcje kontrolne wobec rządzących oraz polityków. Odważnie poruszamy tematy dotyczące zjawisk korupcyjnych, defraudacji majątku publicznego, podejmowania decyzji ze względów pozamerytorycznych. Na rzeczową interwencję dziennikarską mogą liczyć przedsiębiorcy, rzemieślnicy, kupcy i wszyscy przyczyniający się do utrzymania miejsc pracy. Poważne materiały sąsiadują z bogato ilustrowanymi tekstami o charakterze poradnikowym, młodzieżowym, muzycznym, rozrywkowym, ekologicznym. Mamy kącik wędkarza, miłośnika zwierząt czy kącik poetycki.
Gazeta zajmuje się także organizowaniem imprez kulturalnych, konkursów oraz przedsięwzięć o charakterze społecznym i dobroczynnym.

Reklama w gazecie 7 Dni

Ponadto Tygodnik „7 dni” posiada interesującą ofertę reklamową. Na naszych łamach można zareklamować swoje usługi, skutecznie przeprowadzić kampanię marketingową lub informacyjną. Z usług „7 dni”do tej pory skorzystało wiele znanych marek, zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich czy zagranicznych. Prowadzimy akcje marketingowe dla wielu branż, np.: ślubnej, budowlanej, rolniczej, edukacyjnej, etc. Pomagamy przeprowadzić także wszelkie kampanie wyborcze, zarówno w formie publikacji prasowych jak i tekstów dziennikarskich. Jesteśmy nie tylko niezwykle skuteczni, ale i konkurencyjni cenowo.

Jeśli wciąż się zastanawiasz jak przeprowadzić kampanię reklamową, bądź potrzebujesz wsparcia w jej realizacji Tygodnik Regionalny „7 dni”, gwarantuje profesjonalne i sprawdzone rozwiązania. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny marketing, dostosowując się jednocześnie do wymagań klienta

Tylko my gwarantujemy:

 •  największy zasięg obejmujący cały region częstochowski łącznie z miastem Częstochowa i okolicznymi powiatami
 • kolportaż bezpośredni
 • profesjonalne zaplecze graficzne
 • publikację materiałów reklamowych (reklamy modułowe, ulotki, plakaty, etc.) – od projektu po realizację
 • publikację przygotowywanych przez dziennikarzy tekstów sponsorowanych
 • atrakcyjne ceny podlegające negocjacji

Zapraszamy do czytania Tygodnika Regionalnego „7 dni” oraz korzystania z naszej bogatej oferty usług.

Redakcja Tygodnika Regionalnego „7 dni”

Kontakt:
ul. Nowowiejskiego 6 lok. 16
42-200 Częstochowa
tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja7dni@interia.pl
www.7dni.com.pl
FaceBook-7dni

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *